Iz pobjedničkog tima dolaze i
najbolji pojedinci ove kategorije – titulu najboljeg strijelca ponio je Aleksej Baničević, dok je za najboljeg igrača turnira proglašen Filip Kesić.
Kada je riječ o nešto starijim generacijama, tačnije za 2014. i 2015. godište, na
vrh pobjedničkog postolja popeli su se fudbaleri slovenačkog „Dupleka“, nakon što su u finalu slavili minimalnim rezultatom.
Slovenačka ekipa je dominirala i u
pojedinačnim priznanjima, pa je tako Blaž Premec bio najefikasniji strijelac, a njegov saigrač Ruben Škofič proglašen za najboljeg igrača turnira.
Kompletne plasmane sa osvojenim AFT bodovima pogledajte OVDJE
Pored sjajnog takmičarskog i sportskog duha, ovogodišnja manifestacija imala je i plemenitu dimenziju. Turnir je bio humanitarnog karaktera, a sav prihod prikupljen od dobrovoljnih novčanih priloga biće uplaćen za liječenje Elene Bruić iz Gradiške.
Uspješni organizatori ovog velikog fudbalskog sabora bili su Škola fudbala „Kovačević“ i FK „Biseri“ Čatrnja, uz podršku Gradske uprave Gradiška, brojnih privrednika, kao i Radio-televizije Gradiška koja je ispratila događaj kao medijski pokrovitelj.