Najviše razloga za slavlje imala je ekipa
FK Sarajevo koja je osvojila turnir a
kompletan poredak i osvojene AFT bodove možete pronaći na OVOM LINKU.
Posebno priznanje zaslužuju i domaći dječaci koji su, nakon odustajanja jedne ekipe uoči početka turnira, uskočili kako bi popunili upražnjeno mjesto i omogućili nesmetano odvijanje takmičenja. Uprkos velikim naporima i izuzetno visokim temperaturama, pokazali su borbenost, zajedništvo i ljubav prema igri, ostavivši snažan utisak na sve prisutne.
Još jedno izdanje Memorijalnog turnira „Salem Halilhodžić“ tako je završeno u duhu sporta, prijateljstva i poštovanja, uz najavu novog okupljanja naredne godine u Jablanici.